Vrátenie a výmena tovaru

 
 
 
+421 902 121 815 pressicko@pressicko.sk
 
 
 
Úvod > Vrátenie a výmena tovaru
 

Vrátenie a výmena tovaru

Ak s tovarom nie ste spokojný, alebo Vám z akéhokoľvek dôvodu nevyhovuje, môžete do 14 dní uplatniť svoje právo a odstúpiť od kúpnej zmluvy, alebo požiadať o výmenu tovaru za iný. 
 

Vrátenie tovaru:

Vyplňte prosím formulár na Odstúpenie od zmluvy a zašlite ho spolu s tovarom a dokladom o kúpe na našu adresu PRESSÍČKO.SK, s.r.o., Čižmárska 2, 940 01 Nové Zámky. Vo formulári nezabudnite uviesť číslo Vášho bankového účtu, na ktorý si želáte vrátiť peniaze. Tovar môžete vrátiť aj osobne v našej predajni na rovnakej adrese, tiež s dokladom o kúpe tovaru. Prosím rešpektujte, že tovar určený na vrátenie je potrebné doručiť nám kompletný, vrátane kompletnej dokumentácie, nepoškodený, v originálnom obale a nepoužívaný. Dovolujeme si Vás upozorniť, že v prípade odstúpenia od kúpnej zmluvy zodpovedáte za akékoľvek zníženie hodnoty tovaru v dôsledku zaobchádzania s ním v čase od jeho doručenia do momentu jeho vrátenia. 

Výmena tovaru:

Ak Vám tovar z akéhokoľvek dôvodu nevyhovuje a želáte si ho vymeniť za iný, najlepšie urobíte, ak nás najprv budete kontaktovať telefonicky, aby sme Vašu výmenu prekonzultovali. Následne nám akýmkoľvek spôsobom tovar určený na výmenu (spolu s dokladom o kúpe) doručte na adresu PRESSÍČKO.SK, s.r.o., Čižmárska 2, 940 01 Nové Zámky. Prosím rešpektujte, že tovar určený na výmenu je potrebné doručiť nám kompletný, vrátane kompletnej dokumentácie, nepoškodený, v originálnom obale a nepoužívaný.

 

Ďalšie podrobnosti nájdete vo Všeobecných obchodných podmienkach.

 
 
 
odoberanie noviniek na e-mail:

Chcete byť informovaný o novinkách a akciách?
 

Zadajte Váš e-mail