Rancilio Rocky s dávkovačom | PRESSICKO.SK

 
 
 
+421 902 121 815 pressicko@pressicko.sk
 
 
 
Úvod > Mlynčeky > Mlynčeky s dávkovačom > Rancilio Rocky s dávkovačom
 

Mlynčeky s dávkovačom

Rancilio Rocky s dávkovačom

Extrémne kvalitný mlynček pre domáce aj menšie komerčné využitie
Kód produktu:RAN3
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Na objednávku
Vaša cena: 254,17 € bez DPH
305,00 € s DPH

Popis produktu

Rancilio Rocky je nejodolnejším mlynčekom vo svojej cenovej kategórii. Je extrémne kvalitne spracovaný a odporúčame ho ako pre domáce, tak aj pre menšie komerčné využitie. Ponúkame Vám ho v úprave s dávkovačom, který je vhodný predovšetkým pre použitie s espresso kávovarom; mlynček však umožňuje nastaviť hrubosť pre akýkoľvek kávovar.

 
Držiak pod dávkovačom je špeciálne upravený pre umiestnenie páky Vašeho kávovaru, ale je možné ho odobrať, takže môžete kávu namlieť do akejkoľvek nádoby. Mlynček má zadný panel z nerezovej ocele a podstavec s veľmi silným čiernym hliníkovým obalom. Konštrukcia tohoto mlynčeka často predčí aj profesionálne stroje. Hrubosť mletia na mlynčeku Rocky sa dá veľmi rýchlo a presne nastaviť na jednu z 55 úrovní. Dokáže namlieť kávu na veľmi jemnú pre pravú tureckú kávu, či nahrubo pre využitie ve frenchpressoch.
 
Samotný motor tohoto mlynčeka je oozajstnou legendou - je to rovnaký motor, aký sa používa v profesionálnom a veľmi obľúbenom mlynčeku MD40. Má ochranu proti prehriatiu, ak by napríklad medzi mlecie kamene zapadol kamienok. Rovnako ako motor, aj mlecie kamene sú rovnaké ako tie, ktoré Rancilio používa v profesionálnom mlynčeku MD40. Sú rovné, s priemerom 50 mm a sú konštruované tak, aby zvládli záťaž, ktorú bežne zvládajú iba komerčné mlynčeky. Nádoba na zrnkovú kávu aj dávkovač sú vyrobené z farebného plastu, čo sťažuje prienik svetla a lepšie tak chráni kávu pred starnutím. Obe nádoby majú viečko, ktoré pomáhá udržať Vašu kávu dlhšie čerstvú.
 
  • Nastavenie dávkovača: 7 gramov
  • Priemer mlecích kameňov: 50 mm
  • Produkcia: 2,5 - 3,5 kg
  • Hmotnosť: 8 kg
 

Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
odoberanie noviniek na e-mail:

Chcete byť informovaný o novinkách a akciách?
 

Zadajte Váš e-mail